Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

Propozycje dla ciebie

1. Zainstaluj na smartfona darmową aplikację WEJDŹMY NA SZCZYT

• Codziennie o godz. 10.00 będziemy Ci przesyłać błogosławieństwo treściowo związane z liturgią dnia.
• Otrzymasz informację w jakie dni i w jakim miejscu sprawowane będą w Twoich intencjach Msze Św. Jedna o rozmiłowanie w Eucharystii, a druga o przeobrażającą moc czytanych przez Ciebie książek, które publikujemy.
• Raz w tygodniu otrzymasz sentencję o głębszym uczestnictwie we Mszy Św.
• Raz w tygodniu otrzymywać będziesz sentencję dotyczącą czytania książek.
• Raz w miesiącu przesyłać Ci będziemy informacje o nowościach książkowych naszego wydawnictwa.

2. Mogę być autorem wielu książek  

    • Napisz do nas, na jakie tematy, według Ciebie, brakuje książek na polskim rynku wydawniczym. Są bardzo ważne dziedziny życia duchowego, kościelnego, kulturalnego czy społecznego, które, jak się wydaje, są mało znane. 
Jeśli Twoja propozycja będzie przez nas możliwa do zrealizowania i uda się nam wydać książkę na proponowany przez Ciebie temat, otrzymasz 50  egzemplarzy tej książki. W słowie wstępnym podziękujemy Ci za inspirację, a w środku książki umieścimy Twoje zdjęcie (oczywiście, jeśli uzyskamy Twoją zgodę).
 
    • Pisz opinie o przeczytanych przez Ciebie książkach wydawanych przez nasze wydawnictwo. Najlepsze z opinii umieścimy na naszej stronie internetowej. Jeśli książka będzie wznawiana (nakłady naszych książek są zwykle niewielkie, dlatego liczymy na wznowienia), Twoja opinia znajdzie się również w książce. Otrzymasz od nas w prezencie 5 egzemplarzy książki z Twoją opinią.

3. Napisz świadectwo   

• Mając świadomość jak wielka jest Msza Święta, dostrzegamy brak świadectw o Eucharystii. Dlatego gorąco prosimy o nadsyłanie  wypowiedzi o mocy Eucharystii w życiu codziennym. Piszcie do nas jak Msza Święta zmienia Wasze życie. Piszcie o tym jaką moc daje Wam w życiu codziennym. Piszcie w końcu o tym, dlaczego nie możecie bez niej żyć. Z nadesłanych (mailem lub listownie) wypowiedzi, wydamy książkę. Każda osoba, której świadectwo znajdzie się w naszej publikacji, otrzyma 5 egzemplarzy książki w prezencie.
Każdy może stać się poszukiwaczem świadków. Jeśli znasz osobę, która rozkochana jest w Eucharystii, daj nam znać, a my będziemy zachęcać ją do złożenia świadectwa. I w takim przypadku odwdzięczymy się wartościową książką.

• Celem działalności naszej Inicjatywy Ewangelizacyjnej jest również rozbudzać i pielęgnować miłość do książek. Dlatego będziemy zamieszczać na naszej stronie również świadectwa dotyczące wpływu na nasze życie książek. I z tych świadectw zamierzamy opublikować książkę. Autorzy świadectw, które zamieścimy w naszej publikacji, otrzymają po 5 egzemplaży książki w prezencie.
Również w tym temacie, prosimy osoby korzystające z naszej strony internetowej, aby stawały się poszukiwaczami świadków. Za każdą osobę, która napisze tekst odwdzięczymy się wartościową książką.


4. Przekazuj dalej naszą ideę    

• Jeśli korzystasz z naszej posługi, to przekazuj informacje o naszej działalności tym, którzy jej jeszcze nie znają. Wyślemy Ci ulotki, byś mógł je rozdawać rodzinie, znajomym i nieznajomym.
• Jeśli znasz swojego proboszcza zapytaj go czy zgodziłby się na zawieszenie niewielkiego plakatu na tablicy ogłoszeń.
• Jeśli znasz kogoś, kto jest właścicielem sklepu, to zapytaj czy mógłby wziąć ulotki do rozdawania.
• Wszystkie osoby, które angażują się w nasze dzieło poprzez promowanie go w swoim środowisku wpisujemy do tzw. Złotej Księgi.

Za wszystkie wpisane tam osoby odprawiamy raz w miesiącu Eucharystię, prosząc w niej we wszystkich podanych przez Was intencjach. Poza tym każda z wpisanych do Złotej księgi osób, będzie miała możliwość kupowania naszych książek z 50% rabatem. 

Kontakt 

Inicjatywa Ewangelizacyjna
„WEJDŹMY NA SZCZYT

Ul. Skałeczna 15
31 – 065 Kraków

tel.: 503 400 999
e-mail: wydawnictwo@wejdzmynaszczyt.pl
www.wejdzmynaszczyt.pl