Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

Jestem autorem książek

Wszystkim użytkownikom naszej strony proponujemy współtworzenie książek.

  1. Napisz do nas, na jakie tematy, według Ciebie, brakuje książek na polskim rynku wydawniczym. Są bardzo ważne dziedziny życia duchowego, kościelnego, kulturalnego czy społecznego, które, jak się wydaje, są mało opracowane lub mało znane. Jeśli Twoja propozycja będzie przez nas możliwa do zrealizowania i uda się nam wydać książkę na proponowany przez Ciebie temat, otrzymasz od 50 do 100 egzemplarzy (w zależności od nakładu). W słowie wstępnym podziękujemy Ci za inspirację, a na ostatniej stronie książki umieścimy Twoje zdjęcie (oczywiście, jeśli uzyskamy Twoją zgodę).
     
  2. Pisz opinie o książkach wydawanych przez nasze wydawnictwo, które przeczytałeś/aś. Czekamy na Twoją recenzje naszych książek. Najlepsze z opinii umieścimy na naszej stronie internetowej. Jeśli książka będzie wznawiana (nakłady naszych książek są niewielkie, dlatego liczymy na wznowienia), Twoja opinia znajdzie się również w książce. Otrzymasz od nas w prezencie 5 egzemplarzy książki.
     
  3. Pisz do nas, dlaczego czytasz książki? co daje Ci czytanie? jak czytasz? jak dobierasz lektury i skąd masz książki? Najlepsze wypowiedzi, rady, ale i problemy ze zrozumieniem treści, wątpliwościami będziemy starali się omawiać i zamieszczać na naszej stronie internetowej, by stworzyć katalog wartościowych pozycji. W miarę naszych możliwości wydamy w jednym tomie najwartościowsze opinie i wypowiedzi, aby zachęcić innych do czytania. Każdy współautor tej książki otrzyma 5 egzemplarzy owej publikacji.

Kontakt 

Inicjatywa Ewangelizacyjna
„WEJDŹMY NA SZCZYT

Ul. Skałeczna 15
31 – 065 Kraków

tel.: 503 400 999
e-mail: wydawnictwo@wejdzmynaszczyt.pl
www.wejdzmynaszczyt.pl