KSIĘGARNIA WEJDŹ NA SZCZYT

Msza. Dlaczego nie?

Autor:Sławomir Zatwardnicki

Próbowałeś kiedyś odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego nie uczestniczę we Mszy św.? Wykrętów z pewnością było mnóstwo. Zapraszam cię więc na wspaniałą przygodę – podróż po krainie twoich wymówek. Każdy przystanek w tej podróży oznacza jedną z nich. Książka, którą właśnie trzymasz w ręku będzie twoim przewodnikiem. Dzięki niej dowiesz się, co kryje się za twoimi wymówkami i dlaczego nie warto im ulegać. Zostań ciekawskim podróżnikiem i zachwyconym odkrywcą.

"Niektóre książki należy próbować, inne połykać, a jeszcze inne trzeba żuć i trawić. "

Francis Bacon (1561-1626) – angielski filozof, eseista i polityk

Z tej książki dowiesz się...

  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum
  • … lorem ipsum

"Książka oddechem duszy."

Tarcisio Bertone (1934) – włoski duchowny

Opis książki

Oddajemy w wasze ręce niezwykłą książkę, której autorem jest dobrze znany na całym niemal świecie o. Phil Bosmans. Dlaczego ta książka jest niezwykła? Otóż dlatego, że zawiera zupełnie kompletny i z wielką dbałością skomponowany zestaw „witamin serca”.

Tak, tak, dobrze przeczytaliście – witamin. Te witaminy, to „słoneczne myśli”, karmiące serca spragnione miłości i serdeczności. O. Phil Bosmans pisał – „ słowa powinny nieść światło, jednać, zbliżać ludzi do siebie, czynić pokój”. Słowa zawarte w książkach o. Bosmansa, a więc także w tej książce, niosą nadzieję, pocieszają, uczą optymizmu oraz tego jak stawać się lepszym człowiekiem.

Można powiedzieć, że mottem działania autora było to, aby czynić dobro tak, aby ludzie wokół nas byli szczęśliwi, gdyż dzięki temu sami się rozwijamy i stajemy się lepsi nie tylko dla innych, ale także dla samych siebie. Jaki jest sposób dawkowania „ witamin serca”? Bardzo prosty. Najlepiej zacząć od najmniejszej dawki.

"Ileż dusz zbawiły książki, ileż ustrzegły od błędu, ileż zachęciły w dobru!"

Teresio Bosco (1931) – włoski pisarz, duchowny

O autorze książki

Sławomir Zatwardnicki – doktor teologii, wykładowca na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, publicysta, autor wielu artykułów oraz osiemnastu książek. Zaangażowany w działalność ewangelizacyjno-formacyjną. Żonaty, ma pięcioro dzieci, mieszkaniec Wałbrzycha.

Zajrzyj do środka książki

możesz przeczytać 20 stron książki

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

"Ten jest szczęśliwy z ludzi, któremu nic zapału do ksiąg nie ostudzi."

Richard De Bury (1287-1345) – angielski duchowny i pisarz

Książkę polecają

"Jeśli jakaś książka nie jest możliwa do przeczytania po raz drugi i setny, to nie zasługuje na to, aby ją raz czytano."

Nicolas Chamfort (1741-1794) -francuski pisarz i aforysta

Autorami ilustracji są:

Kasia Zimnoch i Paweł Kleszczewski to duet artystów wizualnych i twórców filmów animowanych.

Absolwenci Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Uczestnicy ponad pięćdziesięciu międzynarodowych festiwali filmowych i wystaw sztuki. Zdobywcy licznych nagród i wyróżnień

Obejrzyj ilustracje

Wybrane myśli z książki

"Ten jest szczęśliwy z ludzi, któremu nic zapału do ksiąg nie ostudzi."

Richard De Bury (1287-1345) – angielski duchowny i pisarz

Czytelnicy o książce...

Napisz komentarz o książce, a drugi ezgemplarz otrzymasz z rabatem 50%

Za wszystkich czytelników naszych książek odprawiamy raz w miesiącu Msze św. Każdy czytelnik moze otrzymywać codzienne blogoslawienstwo na smartfona.

Tworzymy grupę osób spośród naszych czytelników która będzie codziennie omadlać tych którzy piszą dla nas książki pracują nad nimi a przede wszystkim czytają je.


Chcemy zachęcać do apostolstwa książkowego. Idziesz na imieniny z życzeniami czy też na urodziny, czy na święta? Daj prezent w postaci książki.