Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

Niepełnosprawni

W 2011 r. przeprowadzono w naszym kraju spis powszechny. Wynika z niego, że w Polsce jest 4,7 mln osób niepełnosprawnych. Ta liczba zaskakuje niemal wszystkich.

Choć świat, w którym żyjemy, zdaje się troszczyć o osoby niepełnosprawne, to one wielokroć doświadczają czegoś zupełnie innego. Mamy świadomość, że takim osobom znacznie trudniej wejść na Szczyt. Dlatego w obszarze naszego działania pragniemy być z nimi i dla nich. W maksymalnym stopniu przystosowaliśmy naszą stronę do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Jeśli znasz osobę niepełnosprawną, która posiada komputer lub smartfon, powiadom ją o naszej działalności. Jeśli znana Ci osoba niepełnosprawna nie ma dostępu do tych urządzeń, to włącz ją w nasze cotygodniowe Eucharystie, sprawowane w intencjach rozmiłowania w Eucharystii, ale także w te, które sprawujemy o przemieniającą łaskę płynącą z czytania książek wydawanych przez nasze wydawnictwo.

Wszystkie osoby niepełnosprawne pokornie prosimy o ofiarowanie cząstki swego cierpienia w intencji, abyśmy mogli naszymi działaniami dotrzeć do jak największej ilości osób, które są w potrzebie.