Wiara rodzi się z czytania

UWAGA! ROZPROSZENIA<br/>Sławomir Zatwardnicki<br/><br/>Wkrótce znowu dostępna.

UWAGA! ROZPROSZENIA
Sławomir Zatwardnicki

Wkrótce znowu dostępna.

Z pewnością doświadczyłeś tego po wielokroć: zaczynasz modlitwę i nagle nie wiadomo skąd pojawiają się natrętne myśli. Z łazienkowego kranu dochodzi cię kap-kap; dawno niewidziani znajomi pukają do twojej głowy; z pustej lodówki dobiega cię echo wołające o zakupy; no i przypomina ci się szef, który oczekuje pracy wykonanej „na już”.

Zastanawiasz się, dlaczego te myśli pojawiają się właśnie teraz. Przecież miał to być święty czas poświęcony jedynie Bogu! Tylko ty i On, bez natrętów zakłócających spotkanie. Jesteś poirytowany tą styuacją, może nawet rozczarowany sobą – znów modlitwa nie wyszła ci tak, jakbyś chciał. Rodzi się zwątpienie w sens jej praktykowania.

Dlatego książeczka „Uwaga! Rozproszenia” jest przeznaczona właśnie dla ciebie. Autor swoim lekkim piórem, obrazowo a zarazem dogłębnie kreśli sytuacje budzące twój niepokój i stara się odpowiedzieć na nurtujące cię pytania: jak minimalizować ryzyko pojawienia się rozproszeń; jak reagować gdy już przychodzą?; i najważniejsze: co na to Bóg?

 

Sławomir Zatwardnicki – doktor teologii, wykładowca na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, publicysta, autor wielu artykułów oraz szesnastu książek, zaangażowany w działalność ewangelizacyjno-formacyjną. Żonaty, ma pięcioro dzieci, mieszkaniec Wałbrzycha.

Stron: 64
Oprawa: miękka
Format: 125x176, B6
ISBN: 978-83-66050-25-9