Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

Świadectwa

Każdy z nas jest świadomy, że przykład życia najbardziej pobudza do dobrego życia. Publikować będziemy wypowiedzi związane z charyzmatem naszej działalności.

  1. Eucharystia

    Mając świadomość jak wielka jest Msza Święta, dostrzegamy brak świadectw o Eucharystii. Dlatego gorąco prosimy o nadsyłanie pisemnych wypowiedzi o mocy Eucharystii w życiu codziennym. Piszcie do nas jak Msza Święta zmienia Wasze życie. Piszcie o tym jaką moc daje Wam w życiu codziennym. Piszcie w końcu o tym dlaczego nie możecie bez niej żyć. Z nadesłanych wypowiedzi wydamy książkę. Każda osoba, której świadectwo znajdzie się w naszej publikacji, otrzyma 10 egzemplarzy książki w prezencie. Każdy może stać się poszukiwaczem świadków. Jeśli znasz osobę, która rozkochana jest w Eucharystii, daj nam znać, a my będziemy zachęcać ją do złożenia świadectwa. I w takim przypadku odwdzięczymy się cenną książką.
     
  2. Książka

    Celem działalności naszej Inicjatywy Ewangelizacyjnej jest również rozbudzać i pielęgnować miłość do książek. Dlatego chcielibyśmy zamieszczać na naszej stronie również świadectwa dotyczące wpływu na nasze życie książki. I z tych świadectw zamierzamy opublikować książkę. Autorzy świadectw, które zamieścimy w naszej publikacji otrzymają po 10 egz. książki w prezencie. Również w tym temacie, prosimy osoby korzystające z naszej strony internetowej, aby stawały się poszukiwaczami świadków. Za każdą osobę, która napisze tekst odwdzięczymy się wartościową książką.

 

Teksty prosimy nadsyłać na adres: swiadectwa@wejdzmynaszczyt.pl