Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

Aplikacja mobilna

Aby umożliwić naszym użytkownikom sprawniejsze korzystanie z naszej posługi, przygotowaliśmy aplikację na urządzenia mobilne - smartfony i tablety, działające na dwóch systemach operacyjnych: Android i iOS.

Dzięki aplikacji WEJDŹMY NA SZCZYT, nasza strona będzie dostępna dla użytkowników nawet bez dostępu do Internetu. Atutem aplikacji jest możliwość otrzymywania darmowych informacji, podobnych do sms. Najważniejsze są codzienne błogosławieństwa, które chcielibyśmy wysyłać do jak największej ilości osób.

Osobom, które nie posiadają smartfonów czy tabletów, proponujmy znalezienie w swojej rodzinie posiadacza takiego urządzenia i poproszenie go o darmową instalację aplikacji, która jest bardzo prosta. Wówczas jest tylko krok do zachęcenia tej osoby, by przesyłała dalej otrzymane od nas błogosławieństwo.

Od strony technicznej nasza aplikacja na razie nie posiada możliwości wyboru otrzymywanych informacji. Prace nad tym udogodnieniem prowadzone są przez twórców aplikacji i niebawem się zakończą.

Mamy jeszcze prośbę do wszystkich, którzy zainstalowali aplikację na swoim smartfonie lub tablecie. Jeśli uważacie, że jest ona w czymkolwiek dla Was pomocna, przekazujcie o niej informacje innym osobom. Niech rozszerza się dobro pośród nas. Wszystkie osoby, które mocniej włączą się w propagowanie naszej idei, włączymy we Wspólnotę Wchodzących na Szczyt. O przywilejach tejże grupy wkrótce napiszemy więcej szczegółów. 

Kontakt 

Inicjatywa Ewangelizacyjna
„WEJDŹMY NA SZCZYT

Ul. Skałeczna 15
31 – 065 Kraków

tel.: 503 400 999
e-mail: wydawnictwo@wejdzmynaszczyt.pl
www.wejdzmynaszczyt.pl