Czas i koszty dostawy

  1. Na terytorium Polski zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej  lub Poczty Polskiej przesyłką priorytetową. Poza terytorium Polski zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową lub ekonomiczną, według opcji wybranej przez Klienta w zamówieniu.
  2. Czas realizacji zamówienia z dostawą na terytorium Polski wynosi od 1 do 5 dni roboczych, licząc od daty przyjęcia zamówienia. W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji do 10 dni roboczych.
  3. Czas realizacji zamówienia z dostawą poza terytorium Polski jest zależny od rodzaju przesyłki oraz kraju dostawy, zgodnie z terminami podanymi przez Pocztę Polską.
  4. Klient ponosi koszty dostawy towaru na terytorium Polski w kwocie zależnej od wartości zamówienia liczonej po uwzględnieniu rabatu, formy płatności i sposobu wysyłki:
  5. Koszty wysyłki

 

             Sposób wysyłki

            Przedpłata

      Za pobraniem

               Kurier

               16 zl

            19 zł

 

6. Klient pokrywa koszty wysyłki w każdym przypadku, jeżeli złoży zamówienie z dostawą towaru poza terytorium Polski. Kwota jest zależna od kraju dostawy, wagi zamówionego towaru oraz rodzaju przesyłki. Cennik przesyłek zagranicznych dostępny jest na stronie Poczty Polskiej.