Księgarnia Katolicka "Wejdźmy na szczyt"

W działalności, którą prowadzimy, książka nie jest tylko produktem, który chcemy sprzedać. Jest raczej pretekstem i zachętą. Do czego? Do tego, aby razem wejść na Szczyt. To nas najbardziej fascynuje, po to stworzyliśmy tę stronę i po to proponujemy nasze książki. Chcemy czynić ważniejsze rzeczy niż proponować kolejne wydawnictwo, czy też księgarnię internetową. Nie zależy nam na, prawie wszędzie obecnej, komercji. Do książki pragniemy podejść w głębszy sposób. Chcemy ją potraktować niemal jak sakrament, czyli jako narzędzie działania łaski Bożej, jako narzędzie przemiany serca i życia, jako narzędzie pomocne do wejścia na Szczyt.

PROMOCJE W NASZEJ KSIĘGARNI

Msza święta to modlitwa ponad wszystkie modlitwy. To kwintesencja modlitwy, a nawet coś jeszcze większego. Tą wielkość, wyraża obraz na okładce. Nasze modlitwy wypowiedziane słowami i czynami w postaci darów ołtarza, kapłan przedstawia Chrystusowi, który w Duchu Świętym zanosi je do Ojca w niebie. Tak więc ludzkie błagania, stają się jakby osobistymi prośbami Jezusa. A prośby Jezusa są zawsze wysłuchiwane przez Ojca. Oto wielkość mszalnej modlitwy człowieka wierzącego. O tej modlitwie, którą Autor nazwał Boską modlitwą, jest ta niezwykła książka.
Cena: 39,90 

NOWOŚCI W NASZEJ KSIĘGARNI

Mistrz słowa pisanego, jest również mistrzem słowa mówionego. Od kilkudziesięciu już lat ukazują się znakomite homilie ks. prof. Andrzeja Zwolińskiego. Autor w tej publikacji dotyka ponad 50 uroczystości, świąt i wspomnień liturgicznych, które obchodzone są w liturgii Kościoła w Polsce, dając czytelnikowi bardzo dużą dawkę wiedzy miłości do Maryi.
Cena: 39,90 

BESTSELLERY W NASZEJ KSIĘGARNI