Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

NOWOŚĆ

BOŻE NARODZENIE

Ilustrowany przewodnik
ks. Andrzej Zwoliński


Boże Narodzenie i poprzedzający je Adwent są  bez  wątpienia  niezwykłe.  Jednak  co tak  naprawdę  o  nich  wiemy?  Czy nie  są  dla  nas  tylko  zbiorem  haseł, których  znaczenia  nie  znamy? Wspaniałą okazję do pogłębienia wiedzy  na  ten  temat  daje  książka, którą teraz, drogi Czytelniku, trzymasz  w  dłoniach.  Znakomity autor  z  niezwykłą starannością rozłożył niemal na czynniki pierwsze wszystkie pojęcia związane z narodzinami Boga. Po jej przeczytaniu nie będziesz  miał  wątpliwości,  kim  był  Baltazar, czym była Gwiazda Betlejemska, gdzie znajdowała się Grota Narodzenia, dlaczego dzielimy się opłatkiem, co symbolizuje wigilia, o co tak naprawdę chodzi w świątecznym czasie. 
Zapraszamy Cię do tej pasjonującej, wzbogaconej pięknymi ilustracjami lektury. 

 

Andrzej Zwoliński – kapłan diecezji krakowskiej, profesor nauk teologicznych, socjolog, teolog i sektolog. Jest profesorem zwyczajnym Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Napisał około 300 książek z zakresu teologii i socjologii, historii idei, katolickiej nauki społecznej, etyki życia gospodarczego, manipu lacji społecznych i religioznawstwa. 
Autorami ilustracji i ornamentów, które znalazły się w książce  są: Michał Matuszak i Marcin Czarnecki – freelancerzy, graficy  i ilustratorzy. Na co dzień twórcy storyboardów na potrzeby produkcji animowanych i filmowych a także opraw graficznych  wielu programów telewizyjnych.

 


Stron: 344
Oprawa: twarda
Format: 210 x 148
ISBN: 978-83-66783-12-6