Jesteśmy agendą ewangelizacyjna Wydawnictwa Zakonu Paulinów PAULINIANUM

Zapraszamy Cię na fascynującą wyprawę.
Odkryjesz największe bogactwo tego świata.

NOWOŚĆ

JAK BYĆ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM

Phil Bosmans

 

 

Dzisiaj jest dzień, by być szczęśliwym”. Podejmij to wyzwanie! Sięgnij po sprawdzone „witaminy serca” i rozpocznij niewiarygodną kurację. Uwolnij się od tego, co sprawia ci ból, co przeszkadza cieszyć się życiem i wywołuje smutek. Otwórz swój umysł i serce. Zacznij żyć tu i teraz. Ta książka będzie twoją receptą. Delektuj się, smakuj, zadziwiaj, ciesz się i przestrzegaj zaleceń. Pozytywny skutek gwarantowany.

 

Ojciec Phil Bosmans (1922–2012)  – belgijski kapłan i zakonnik ze Zgromadzenia Misjonarzy z Montfort. Pisarz i społecznik otwarty na ludzi, wrażliwy na ich ból i cierpienie. Jego niezwykłe książki, dotykające cierpienia, samotności i  odczuwania, zostały wydane w nakładzie 10 milionów egzemplarzy i przetłumaczone na 24 języki.

 

Autorzy ilustracji – Kasia Zimnoch i  Paweł Kleszczewski to duet artystów wizualnych i  twórców filmów animowanych. Absolwenci Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Uczestnicy ponad pięćdziesięciu międzynarodowych festiwali filmowych i wystaw sztuki. Zdobywcy licznych nagród i wyróżnień.

 

Stron: 176
Oprawa: twarda
Format: 117×190
ISBN: 978-83-66783-07-2