Prezenty dla Ciebie

Celem naszej działalności nie jest produkcja i sprzedaż książek. Chcemy czegoś znacznie więcej. Pragniemy wejść na Szczyt, którym jest sam Jezus Chrystus. Pragniemy pasjonować się Jego bliskością, w Nim odkrywać nowe światy, Jego czynić swoim największym szczęściem. Zamierzamy jak najwięcej osób zaprosić do zdobywania tego niebiańskiego Szczytu. Dlatego wszystkim, którzy pragną podążać tą drogą, proponujemy następujące dary:

Dlatego wszystkim, którzy pragną podążać tą drogą, proponujemy następujące dary:

1. Msza Święta w intencji rozmiłowania w Eucharystii

Raz w tygodniu sprawujemy Mszę Świętą w intencji umiłowania i głębszego uczestnictwa w Eucharystii wszystkich użytkowników naszej strony internetowej. To jest nasza wspólna droga na Szczyt.

Również raz w tygodniu sprawujemy Eucharystię w intencjach wszystkich osób, czytających nasze książki. Prosimy Ducha Świętego, by otwierał umysły i wyobraźnię, by pobudzał pragnienia ludzi do pogłębienia relacji z Bogiem i bliźnimi. Książka jest dla nas narzędziem, które dajemy do ręki jako zaproszenie, jako klucz otwierający drogę poszukiwań duchowych, których celem jest wejście na Szczyt.

2. Codzienne poranne błogosławieństwo

Każdego dnia o godz. 10.00 przesyłamy błogosławieństwo dla wszystkich osób, które zainstalują na swoim smartfonie bezpłatną aplikację WEJDŹMY NA SZCZYT. Osoby, które nie posiadają tych urządzeń, prosimy, aby poszukały w swojej bliskości posiadacza urządzenia mobilnego i poprosiły go o instalację aplikacji. Wówczas będzie mógł przesyłać dalej otrzymane od nas błogosławieństwo.